Спілкуємося про СП: поради, думки і т.д.

Спілкування про СП, ідеї для СП, пошук товарів. Як робити замовлення із закордонних сайтів, допомога у виборі товару, оплата, спірні ситуації, доставка.

Повідомлення olja18 » 23 серпня 2017, 22:29

я була на роботі тому і не підійшла на роздачу (а роздачі було дві в один день в інтервалі 30 хв)
olja18
 
Повідомлень: 560
З нами з: 25 липня 2012, 12:47
Репутация: 43

Re: Re:

Повідомлення Марише4ка » 23 серпня 2017, 22:29

Anna26041991 написав:
olja18 написав:орг навіть не показувала костюм , бо сама написала що він дівчачий і виставила на залишок. Що я мала виставляти, якщо навіть не було фото. колір я не вибирала, оскільки їх було лише два ( червонй і синій), але ні в якому разі не рожевий чи малиновий.(явно яб не замовляла)

Була роздача треба було підійти.Я вже Вам писала після роздачі що такий колір.Бо посилку забирале перед роздачею.А за колір що я Вам даже нескинула то ви непросили.Аби мені було цікаво яб у орга попросила фото або підійшлаб на другу роздачу та глянула аби було цікаво.




Пані організатор, а Вам важко було написати замовнику, що прийшов не той колір який замовляли, скинути фото і запропонувати варіанти вирішення даного питання???
п.с.на мою думку в даній ситуації винні обоє, бо одна не попросила показати костюм, а інша чекала поки та попросить (це якщо грубо написати)
Аватар користувача
Марише4ка
 
Повідомлень: 6758
З нами з: 22 липня 2013, 15:32
Репутация: 471

Re: Re:

Повідомлення Anna26041991 » 23 серпня 2017, 22:35

Марише4ка написав:
Anna26041991 написав:
olja18 написав:орг навіть не показувала костюм , бо сама написала що він дівчачий і виставила на залишок. Що я мала виставляти, якщо навіть не було фото. колір я не вибирала, оскільки їх було лише два ( червонй і синій), але ні в якому разі не рожевий чи малиновий.(явно яб не замовляла)

Була роздача треба було підійти.Я вже Вам писала після роздачі що такий колір.Бо посилку забирале перед роздачею.А за колір що я Вам даже нескинула то ви непросили.Аби мені було цікаво яб у орга попросила фото або підійшлаб на другу роздачу та глянула аби було цікаво.




Пані організатор, а Вам важко було написати замовнику, що прийшов не той колір який замовляли, скинути фото і запропонувати варіанти вирішення даного питання???
п.с.на мою думку в даній ситуації винні обоє, бо одна не попросила показати костюм, а інша чекала поки та попросить (це якщо грубо написати)

Я написала що прийшов нетой колір ну реально не для хлопчика.Написала що малиновий виставлю на щалишок
Аватар користувача
Anna26041991
 
Повідомлень: 22077
З нами з: 14 грудня 2013, 20:39
Звідки: 0980742969 Ання.
Репутация: 1024

Re: Спілкуємося про СП: поради, думки і т.д.

Повідомлення SOV09 » 23 серпня 2017, 22:39

Підкину іншу тему для розгляду. Робила Сп без % на дитячі туфлі Том. М. Скинула на оплату і одна замовниця, коли я запитала через три дні чому не оплачує, відписала, що ніхто ж не оплачує :shock: . Я в шоці. Дівчата оплати скинули і туфлі в мене. То вона мені пише, що хоче поміряти 35,36,37, причому замовляла 36 і всі решта зайняті. Але хоче поміряти саме сьогодні(це була субота) , бо йде з малою в зоопарк і буде в моєму районі. На що відповіла, що йду до мами в лікарню. То вона відразу сообразила, а якщо я йду в обласну, то це ж по дорозі і я можу взяти, а вона підійде і подивиться. На що я адекватно пояснила людині, що йду в тяжке відділення де люди лежачі під капельницями і буду біля мами сидіти, а не таскати ій торби, то вона просто відписала, що забирати не буду. Ото класне Сп без % у мене вийшло. Але на рахунок таких горе замоників не парюся, додала в недруги і мінусок вліпила аж чеивертий в своєму житті. Може б і не поставила через свою доброту, але сама ситуація обурила. Здається ще під реанімацією ніхто роздач не робив :(
SOV09
 
Повідомлень: 32944
З нами з: 11 січня 2012, 10:18
Звідки: Автовокзал. 0963472429
Репутация: 1399

Re: Спілкуємося про СП: поради, думки і т.д.

Повідомлення Anna26041991 » 23 серпня 2017, 22:57

SOV09 написав:Підкину іншу тему для розгляду. Робила Сп без % на дитячі туфлі Том. М. Скинула на оплату і одна замовниця, коли я запитала через три дні чому не оплачує, відписала, що ніхто ж не оплачує :shock: . Я в шоці. Дівчата оплати скинули і туфлі в мене. То вона мені пише, що хоче поміряти 35,36,37, причому замовляла 36 і всі решта зайняті. Але хоче поміряти саме сьогодні(це була субота) , бо йде з малою в зоопарк і буде в моєму районі. На що відповіла, що йду до мами в лікарню. То вона відразу сообразила, а якщо я йду в обласну, то це ж по дорозі і я можу взяти, а вона підійде і подивиться. На що я адекватно пояснила людині, що йду в тяжке відділення де люди лежачі під капельницями і буду біля мами сидіти, а не таскати ій торби, то вона просто відписала, що забирати не буду. Ото класне Сп без % у мене вийшло. Але на рахунок таких горе замоників не парюся, додала в недруги і мінусок вліпила аж чеивертий в своєму житті. Може б і не поставила через свою доброту, але сама ситуація обурила. Здається ще під реанімацією ніхто роздач не робив :(

Прикольно це капець.Називається зробила без віц щей залишком остались.
Аватар користувача
Anna26041991
 
Повідомлень: 22077
З нами з: 14 грудня 2013, 20:39
Звідки: 0980742969 Ання.
Репутация: 1024

Re: Спілкуємося про СП: поради, думки і т.д.

Повідомлення SOV09 » 23 серпня 2017, 23:06

Anna26041991 написав:
SOV09 написав:Підкину іншу тему для розгляду. Робила Сп без % на дитячі туфлі Том. М. Скинула на оплату і одна замовниця, коли я запитала через три дні чому не оплачує, відписала, що ніхто ж не оплачує :shock: . Я в шоці. Дівчата оплати скинули і туфлі в мене. То вона мені пише, що хоче поміряти 35,36,37, причому замовляла 36 і всі решта зайняті. Але хоче поміряти саме сьогодні(це була субота) , бо йде з малою в зоопарк і буде в моєму районі. На що відповіла, що йду до мами в лікарню. То вона відразу сообразила, а якщо я йду в обласну, то це ж по дорозі і я можу взяти, а вона підійде і подивиться. На що я адекватно пояснила людині, що йду в тяжке відділення де люди лежачі під капельницями і буду біля мами сидіти, а не таскати ій торби, то вона просто відписала, що забирати не буду. Ото класне Сп без % у мене вийшло. Але на рахунок таких горе замоників не парюся, додала в недруги і мінусок вліпила аж чеивертий в своєму житті. Може б і не поставила через свою доброту, але сама ситуація обурила. Здається ще під реанімацією ніхто роздач не робив :(

Прикольно це капець.Називається зробила без віц щей залишком остались.

Та я після всіх проблем із здоров'ям не так переймаюся тим залишком, бо то 177,5 грн, а не десятки тисяч. Мене обурило, що вже і біля реанімаціі просять зробити роздачу та ще із приміркою. Народ нагліє
SOV09
 
Повідомлень: 32944
З нами з: 11 січня 2012, 10:18
Звідки: Автовокзал. 0963472429
Репутация: 1399

Повідомлення olga1977 » 24 серпня 2017, 10:15

Ще я вставлю своіх.Я також замовляю з Комсомольска,і знаю цю процедуру.Кожну річ розповідають яку ложать,прямо в кольорі і малюнок.Так що тут помилитися сайт не міг,якщо було спілкування.У мене такоє е залишок піжами який замовляла на хлоп жовтий а прицшов в фіолетовий в жовті ведмеді.Я людині відкупила інший ,а цей у мене ,в моіх залишках.Дівчата і не парюся,як на мене беремо дітям і хочимо щоб вони були одіті.А ми орги ,знаемо на що тут підписалися.І давайте поважати також і замовників.Це моя думка,нікому не нав"язую.
Аватар користувача
olga1977
 
Повідомлень: 12681
З нами з: 22 грудня 2013, 19:49
Звідки: карантин 0680227484
Репутация: 1086

Повідомлення SvetaL » 24 серпня 2017, 11:05

Прошу модераторів звернути увагу на розділ залишки - загальні теми і окремо учасників.
Мало не кожний другий залишок - з неявно вказаним СП.
Не те, що його взагалі не вказують. А пишуть : після СП Галі 38, Маши 57, Оксани 35, мого СП... А замовнику сиди і думай, хто така Галя 38, як її нік пишеться латинськими літерами, чи вона взагалі така існує, і навіть якщо вдасться знайти профіль тієї Галі 38, то в якій з її -надцять тем замовлявся залишок.
І навіть якщо замовлялося в темі орга зі світовим іменем і репутацією, правила мають бути одні для всіх - явно вказувати ссилку на СП.
SvetaL
 
Повідомлень: 1910
З нами з: 12 травня 2010, 16:15
Репутация: 275

Повідомлення АннаП » 24 серпня 2017, 13:12

На рахунок Комсомольська
Я декілька разів замовляла, то ЗАВЖДИ погоджували деталі. Типу рожевого немає, а є фіолетове, з конячкою немає, а є з жирафіком і ти пи. Тому особисто мені дивно, що без відома замовника зробили таку заміну
Аватар користувача
АннаП
 
Повідомлень: 5937
З нами з: 20 січня 2013, 21:03
Звідки: Проспект Миру
Репутация: 593

Re:

Повідомлення Pull » 24 серпня 2017, 13:34

SvetaL написав:Прошу модераторів звернути увагу на розділ залишки - загальні теми і окремо учасників.
Мало не кожний другий залишок - з неявно вказаним СП.
Не те, що його взагалі не вказують. А пишуть : після СП Галі 38, Маши 57, Оксани 35, мого СП... А замовнику сиди і думай, хто така Галя 38, як її нік пишеться латинськими літерами, чи вона взагалі така існує, і навіть якщо вдасться знайти профіль тієї Галі 38, то в якій з її -надцять тем замовлявся залишок.
І навіть якщо замовлялося в темі орга зі світовим іменем і репутацією, правила мають бути одні для всіх - явно вказувати ссилку на СП.

я на такі теми скаржуся коли вони мені трапляються.
а ще дивують багато тутешніх дівчат,які вперто виставляють свої залишки в загальному розділі замість того,щоб виставити їх у відповідних підрозділах,на які давним-давно розподілені залишки(дитячі,чоловічі чи жіночі).
Аватар користувача
Pull
 
Повідомлень: 5827
З нами з: 11 вересня 2009, 10:53
Звідки: "Make love, not war!!!" вайбер/дзвінки: 0979989926 і 0931005729
Репутация: 311

Re: Re:

Повідомлення SvetaL » 24 серпня 2017, 18:46

Pull написав:я на такі теми скаржуся коли вони мені трапляються.

Я теж так роблю, але вже просто втомилась від того.
Думаю, може тут більше людей прочитає і почнуть оформляти по правилах.
SvetaL
 
Повідомлень: 1910
З нами з: 12 травня 2010, 16:15
Репутация: 275

Повідомлення kalipso » 24 серпня 2017, 19:31

Кому там малиновий не хлопчачий???
Зображення
:mrgreen:
Аватар користувача
kalipso
 
Повідомлень: 14932
З нами з: 25 листопада 2010, 16:26
Репутация: 306

Re:

Повідомлення Nelli88 » 24 серпня 2017, 21:46

АннаП написав:На рахунок Комсомольська
Я декілька разів замовляла, то ЗАВЖДИ погоджували деталі. Типу рожевого немає, а є фіолетове, з конячкою немає, а є з жирафіком і ти пи. Тому особисто мені дивно, що без відома замовника зробили таку заміну

це просто у вас не було такої ситуації як в мене ( і хай не буде), вроді прислали те що замовляла але зовсім не те. :?
поясню. замовила дівчина піжамку і сказала шо обовязково тільки рожеву з котиками, я це вказала , по телефону наголошувала щоб обовязково тільки рожеву з котиками. Мені прислали піжамку рожеву з котиками , тільки рожевий був геть не як на фото та і котики там були геть інші і головне що фото тої піжамки що прислали навіть на сайті не було. Я замовницю попередила але на роздачу йшла як на суд , думала шо зараз мене там обматюкає з ніг до голови але добре шо людина адекватна виявилася і всетаки забрала ту піжамку. Тому чесно кажучи мені не дивно шо червоний в їхньому розумінні це може бути і бордовий і малиновий.
Я вже хоч і не перший рік веду те сп, все уточнюю по телефону але всеодно кожного разу як розпаковую посилку від них то чекаю якогось сюрпризу.
Аватар користувача
Nelli88
 
Повідомлень: 13957
З нами з: 18 листопада 2012, 21:19
Звідки: Радіозавод о966977о53-Неля Роздач на вихідних немає
Репутация: 933

Повідомлення marysya88 » 25 серпня 2017, 08:25

Дівчата привіт!
Сиижу зранку листаю розділ "нові теми" і бачу як активно одні і ті самі організатори створюють теми із ставкою сп 0%! Причому деколи дублють теми, які вже є, і на них є вказана ставка!
Так от питання, що ви думаєте з цього приводу? Який сенс тратити свій час на збір замовлень, якщо собі нічого не замовляєте за оптовою ціною?
Я щось цього не розумію!
Аватар користувача
marysya88
 
Повідомлень: 4788
З нами з: 27 вересня 2012, 12:14
Звідки: с. Біла Криниця! Роздачі центр і Політон)
Репутация: 347

Re:

Повідомлення maistruk » 25 серпня 2017, 09:44

marysya88 написав:Дівчата привіт!
Сиижу зранку листаю розділ "нові теми" і бачу як активно одні і ті самі організатори створюють теми із ставкою сп 0%! Причому деколи дублють теми, які вже є, і на них є вказана ставка!
Так от питання, що ви думаєте з цього приводу? Який сенс тратити свій час на збір замовлень, якщо собі нічого не замовляєте за оптовою ціною?
Я щось цього не розумію!

Є сайти що чим більше замовляєш у них, тим більше дисконт для тебе. А ще іноді люди схільні робити на свою попу проблеми заради ідеї чи інтереса, це я і про себе.
Аватар користувача
maistruk
 
Повідомлень: 3125
З нами з: 23 листопада 2011, 08:26
Звідки: Оля, 0630370117 Боярка, Рівне, Новоград-Волинський
Репутация: 292

Re: Re:

Повідомлення marysya88 » 25 серпня 2017, 17:35

maistruk написав:
marysya88 написав:Дівчата привіт!
Сиижу зранку листаю розділ "нові теми" і бачу як активно одні і ті самі організатори створюють теми із ставкою сп 0%! Причому деколи дублють теми, які вже є, і на них є вказана ставка!
Так от питання, що ви думаєте з цього приводу? Який сенс тратити свій час на збір замовлень, якщо собі нічого не замовляєте за оптовою ціною?
Я щось цього не розумію!

Є сайти що чим більше замовляєш у них, тим більше дисконт для тебе. А ще іноді люди схільні робити на свою попу проблеми заради ідеї чи інтереса, це я і про себе.

Ну, можливо я щось не розумію у цьому житті!
Аватар користувача
marysya88
 
Повідомлень: 4788
З нами з: 27 вересня 2012, 12:14
Звідки: с. Біла Криниця! Роздачі центр і Політон)
Репутация: 347

Повідомлення Афіна2018 » 25 серпня 2017, 23:07

Я думаю це робиться для того, щоб переманити замовників, а потім поставити ставку. Назва "спільна покупка" давно втратила свій смисл. Звичайний спосіб заробити..
Афіна2018
 
Повідомлень: 12529
З нами з: 22 березня 2010, 17:11
Репутация: 203

Повідомлення ІринаКарина » 26 серпня 2017, 01:08

Дівчата, у мене склалась нетипова ситуація, вперше з таким стикаюсь...
Зробила замовлення в без % сп, оргу швидко вдалось зібрати і викупити ростовку. В темі інші замовниці почали писати про присутність на роздачі. Тоді я написала, що не отримала повідомлення про роздачу, на що орг мені відповіла, що хоче повернути мені кошти на картку, бо їй мій розмір більше підійшов, ніж той, що записувала собі, а їй терміново потрібна річ. :evil:
Я розумію, що це без %сп,заробітку ніякого, але тоді треба в умовах писати, про право вибору собі потрібного розміру за рахунок інших замовників.
Аватар користувача
ІринаКарина
 
Повідомлень: 7700
З нами з: 25 січня 2014, 15:56
Звідки: 0977177370
Репутация: 498

Повідомлення ПРОВОДНИЦА » 26 серпня 2017, 01:09

мона я тут по "малиновому" піднакину?
в мене був такий казус що я випадково пофарбувала дві пари носків та трусів малому в ніжно рожевий(при чому окрас вийшов наче заводський без розводів рівний гарний ніжно-рожевий тон)
а так як я дитині вже рік даю обирати що він хоче одягти, то....
ну короче дитя місяць вибирало рожеві))) так шо я б малиновий костюм спочатку показала дитині і спитала чи буде носити, хоча звісно якщо які стразікі чи бусікі.. але я б і дівчинці такого не дуже хотіла б...
ну це суто моя така дивна думка...
Аватар користувача
ПРОВОДНИЦА
 
Повідомлень: 35678
З нами з: 11 листопада 2008, 16:40
Звідки: Рівне, т.066 1ОЗ 1887 Ніка
Репутация: 393

Re:

Повідомлення ПРОВОДНИЦА » 26 серпня 2017, 01:11

ІринаКарина написав:Дівчата, у мене склалась нетипова ситуація, вперше з таким стикаюсь...
Зробила замовлення в без % сп, оргу швидко вдалось зібрати і викупити ростовку. В темі інші замовниці почали писати про присутність на роздачі. Тоді я написала, що не отримала повідомлення про роздачу, на що орг мені відповіла, що хоче повернути мені кошти на картку, бо їй мій розмір більше підійшов, ніж той, що записувала собі, а їй терміново потрібна річ. :evil:
Я розумію, що це без %сп,заробітку ніякого, але тоді треба в умовах писати, про право вибору собі потрібного розміру за рахунок інших замовників.

мінус і додати в чорний список собі щоб надалі не бачити повідомлень даного учасника сп.
Аватар користувача
ПРОВОДНИЦА
 
Повідомлень: 35678
З нами з: 11 листопада 2008, 16:40
Звідки: Рівне, т.066 1ОЗ 1887 Ніка
Репутация: 393

Повідомлення ІринаКарина » 26 серпня 2017, 01:14

саме цікаво, коли я їй написала, що вона змушує мене поставити -, то у відповідь почула, що у мене немає людяності. :shock:
Аватар користувача
ІринаКарина
 
Повідомлень: 7700
З нами з: 25 січня 2014, 15:56
Звідки: 0977177370
Репутация: 498

Re:

Повідомлення ПРОВОДНИЦА » 26 серпня 2017, 01:27

ІринаКарина написав:саме цікаво, коли я їй написала, що вона змушує мене поставити -, то у відповідь почула, що у мене немає людяності. :shock:

ну значить в неї нема порядності
якщо ваш чоловік їй підійде більше то ви маєте оддать бо інакше нема людяності? :mrgreen: :mrgreen:
Аватар користувача
ПРОВОДНИЦА
 
Повідомлень: 35678
З нами з: 11 листопада 2008, 16:40
Звідки: Рівне, т.066 1ОЗ 1887 Ніка
Репутация: 393

Повідомлення Jarina » 26 серпня 2017, 08:52

memberlist.php?mode=viewprofile&u=99494 - це цей орг? Я теж занесу в чорний список, щоб випадково не мати справ з такою "людяною".
Аватар користувача
Jarina
 
Повідомлень: 21597
З нами з: 07 грудня 2009, 11:17
Звідки: Рівне, ,до мене на "ти") 067*67*553*78
Репутация: 936

Re:

Повідомлення ІринаКарина » 26 серпня 2017, 09:54

Jarina написав:http://spua.org/club/memberlist.php?mode=viewprofile&u=99494 - це цей орг? Я теж занесу в чорний список, щоб випадково не мати справ з такою "людяною".


Так, не хотіла спочатку роздувати, але просто обурила її реакція та звинувачення.
Аватар користувача
ІринаКарина
 
Повідомлень: 7700
З нами з: 25 січня 2014, 15:56
Звідки: 0977177370
Репутация: 498

Повідомлення Ліза2328 » 26 серпня 2017, 10:12

Це ви замовили 32 р чоловічі брюки?
Аватар користувача
Ліза2328
 
Повідомлень: 16326
З нами з: 15 березня 2013, 00:20
Звідки: Р-н Радіозаводу
Репутация: 1388

Re:

Повідомлення ІринаКарина » 26 серпня 2017, 10:15

Ліза2328 написав:Це ви замовили 32 р чоловічі брюки?

так :(
Аватар користувача
ІринаКарина
 
Повідомлень: 7700
З нами з: 25 січня 2014, 15:56
Звідки: 0977177370
Репутация: 498

Re: Re:

Повідомлення Pull » 26 серпня 2017, 13:17

ІринаКарина написав:
Ліза2328 написав:Це ви замовили 32 р чоловічі брюки?

так :(

вона вам вже повернула гроші? це просто піпєц!я такого ще не чула і не бачила! уявила собі ситуацію - сидиш чекаєш якусь річ на яку в тебе плани і тут оппа облом бо вона оргу понадобилась :shock: ще якось чуть-чуть може б зрозуміла якби не було попередньої оплати але ні,не зрозумію.
Аватар користувача
Pull
 
Повідомлень: 5827
З нами з: 11 вересня 2009, 10:53
Звідки: "Make love, not war!!!" вайбер/дзвінки: 0979989926 і 0931005729
Репутация: 311

Re:

Повідомлення Nelli88 » 26 серпня 2017, 13:35

ІринаКарина написав:Дівчата, у мене склалась нетипова ситуація, вперше з таким стикаюсь...
Зробила замовлення в без % сп, оргу швидко вдалось зібрати і викупити ростовку. В темі інші замовниці почали писати про присутність на роздачі. Тоді я написала, що не отримала повідомлення про роздачу, на що орг мені відповіла, що хоче повернути мені кошти на картку, бо їй мій розмір більше підійшов, ніж той, що записувала собі, а їй терміново потрібна річ. :evil:
Я розумію, що це без %сп,заробітку ніякого, але тоді треба в умовах писати, про право вибору собі потрібного розміру за рахунок інших замовників.

я такого ще не чула, чесне слово. Їй треба а вам ні??? :? :? Тобто ви замовляли, оплачували, чекали і отеке получили :shock: . Треба було сказати що вам теж може терміново треба ,то нехай тепер компенсує вам втрачений час за який ви могли б замовити у іншого орга і не морочити собі одне місце.
Ну не розумію я таких людей, то ж замовник на шось розраховує, а якщо дійсно вам терміново треба то ви тепер в магазин маєте іти купляти.
Аватар користувача
Nelli88
 
Повідомлень: 13957
З нами з: 18 листопада 2012, 21:19
Звідки: Радіозавод о966977о53-Неля Роздач на вихідних немає
Репутация: 933

Повідомлення ІринаКарина » 26 серпня 2017, 14:07

Дівчата, я відписала їй, що теж терміново потребую замовлення. На що відповідь просто добила:
" я відкрила тему без ставки сп,щоб придбати собі,і що тепер ви скажете,щоб я відлала вам,а сама залишилась без нічого??Ви теж дуже цікаві з такою претензією до мене!Я вам по-людськи все пояснила,а у вас людяності видно нема!"
Аватар користувача
ІринаКарина
 
Повідомлень: 7700
З нами з: 25 січня 2014, 15:56
Звідки: 0977177370
Репутация: 498

Re:

Повідомлення Katyushka » 26 серпня 2017, 14:18

ІринаКарина написав:Дівчата, я відписала їй, що теж терміново потребую замовлення. На що відповідь просто добила:
" я відкрила тему без ставки сп,щоб придбати собі,і що тепер ви скажете,щоб я відлала вам,а сама залишилась без нічого??Ви теж дуже цікаві з такою претензією до мене!Я вам по-людськи все пояснила,а у вас людяності видно нема!"

А можна таких оргів банити? Це питання до адміністраторів...
Аватар користувача
Katyushka
 
Повідомлень: 20090
З нами з: 11 березня 2012, 00:22
Звідки: Рівне, Боярка, 098два3855один9
Репутация: 1554

Поперед.Далі

Повернутись до Шопінг (колишній Навколо СП)