Тема-инкогнито. Маска. Див. правила.

Новини у світі, суспільство, політика, культура, література, музика, кіно, юмор, відпочинок. СП-шні Посиденьки »

Re: Re:

Повідомлення Рівняночка » 29 грудня 2018, 00:12

ЛЕНТОЧКА777 написав:
Афіна2018 написав:
ЛЕНТОЧКА777 написав:маска ви в першому класі мабуть, то є норм звикайте, думаю що така Марта там не одна
хочете таких оцінок, то приєднуйтесь до тих батьків, а ні то дивіться у свій зошит і на знання своєї дитини, все інше деталі
і ще скажу з власного досвіду, старша школа вирівнює ситуацію, навіть дуже, тому не переймайтесь , то все питання часу

В першому класі немає оцінок і табеля.

незнала про таке :roll:

В 1 і 2 немає. Ше ніби хочуть зробити, щоб до 4 (включно) не було оцінок. :lol:
Аватар користувача
Рівняночка
 
Повідомлень: 11161
З нами з: 20 жовтня 2010, 12:55
Звідки: СП для рукодільниць - все для вишивки. З 9 до 18 не завжди можу відповісти на дзвінок.
Репутация: 1301

Повідомлення Афіна2018 » 29 грудня 2018, 00:14

В другому - в різних школах по-різному. В нас були оцінки і табель. В 15 школі знаю, що не було.
Афіна2018
 
Повідомлень: 12529
З нами з: 22 березня 2010, 17:11
Репутация: 203

Re:

Повідомлення Рівняночка » 29 грудня 2018, 00:16

Афіна2018 написав:В другому - в різних школах по-різному. В нас були оцінки і табель. В 15 школі знаю, що не було.

Раніше оцінювалось. В нас теж були і оцінки і табель. Зараз в НУШ - ні.
Аватар користувача
Рівняночка
 
Повідомлень: 11161
З нами з: 20 жовтня 2010, 12:55
Звідки: СП для рукодільниць - все для вишивки. З 9 до 18 не завжди можу відповісти на дзвінок.
Репутация: 1301

Повідомлення ЛЕНТОЧКА777 » 29 грудня 2018, 00:18

Рівняночка, на рахунок чотирьох класів без оцінювання в шоці :o :shock: :shock:
Аватар користувача
ЛЕНТОЧКА777
 
Повідомлень: 7717
З нами з: 11 квітня 2014, 03:13
Репутация: 584

Re:

Повідомлення Рівняночка » 29 грудня 2018, 00:20

ЛЕНТОЧКА777 написав:Рівняночка, на рахунок чотирьох класів без оцінювання в шоці :o :shock: :shock:

Я теж. Це ніби законопроект такий є.
Аватар користувача
Рівняночка
 
Повідомлень: 11161
З нами з: 20 жовтня 2010, 12:55
Звідки: СП для рукодільниць - все для вишивки. З 9 до 18 не завжди можу відповісти на дзвінок.
Репутация: 1301

Re:

Повідомлення vika22 » 29 грудня 2018, 00:32

ЛенаЧ написав:Зно тоже решается и переписывается :?

Перепрошую, Яким чином? Ви знаєте процедуру ЗНО? Попасти на додаткову сесію вкрай складно. Потрібно доказати ,що була поважна причина(дитина була хвора і госпіталізована). В аудиторіі 15 дітей і 15 варіантів робочих зошитів. Роботи усі під номерами. Люди що працюють в класі не фахівці із жаного предмету. Знайомитися ім із текстом завдань заборонено. Перевіряються роботи в ін. областях. Лише у день здачі предмету є адреса куди везуть на перевірку. Телефонів немає, бо як що знайдуть під час загального контролю металодетектором, робота анульовується.
Востаннє редагувалось vika22 в 29 грудня 2018, 00:39, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
vika22
 
Повідомлень: 5534
З нами з: 06 січня 2011, 12:23
Репутация: 503

Re: Re:

Повідомлення Sim0na » 29 грудня 2018, 00:34

vika22 написав:
ЛенаЧ написав:Зно тоже решается и переписывается :?

Перепрошую, Яким чиномя? Ви знаєте процедуру ЗНО? Попасти на додаткову сесію вкрай складно. В аудиторіі 15 дітей і 15 варіантів. Роботи усі під номерами. Перевіряються в ін. областях. Лише у день здачі прежмету є адреса куди везуть на перевірку. Телефонів немає бо як що знайдуть під час загального контролю металодетектором, робота анульовується.

точно знаю про те, що зно може піти здати інша людина, але робиться таке не для простих грішних точно))
Аватар користувача
Sim0na
 
Повідомлень: 9406
З нами з: 08 травня 2011, 23:24
Звідки: Рівне
Репутация: 229

Повідомлення vika22 » 29 грудня 2018, 00:46

Не смішіть. Без паспорта або документа що посвідчує особу - не пускають і фейс- контроль діти проходять до 5 разів. Як що є якісь сумніви - щодо особи або документа- запрошуються уповноважена особа і керівник пункту тестування та громадські спостерігачі. Я на ЗНО з першого року проведення. Чи Ви думаєте що це усе так, розмови?
Аватар користувача
vika22
 
Повідомлень: 5534
З нами з: 06 січня 2011, 12:23
Репутация: 503

Повідомлення Aleksor » 29 грудня 2018, 01:28

Може і не смішно ,але...https://m.znaj.ua/society/173528-skanda ... -podrobici
Aleksor
 
Повідомлень: 397
З нами з: 14 січня 2012, 13:29
Репутация: 42

Повідомлення olyavolya » 29 грудня 2018, 01:38

я би пішла до вчительки. задала б запитання у вайбері/на батьківських зборах. Якщо що пішла б до завуча. І не заради оцінки.
А з-за того, що дитина плакала - щоб показати дитині:
1) є кому її захистити і підтримати в складній ситуації
2) якщо бачиш несправедливість - треба йти і добиватися справедливості.
olyavolya
 
Повідомлень: 5742
З нами з: 28 липня 2012, 13:51
Репутация: 101

Re:

Повідомлення dinamovka » 29 грудня 2018, 02:38

olyavolya написав:я би пішла до вчительки. задала б запитання у вайбері/на батьківських зборах. Якщо що пішла б до завуча.

З якими вимогами?
Аватар користувача
dinamovka
 
Повідомлень: 5094
З нами з: 22 серпня 2013, 11:52
Звідки: Ясениничі
Репутация: 75

Re:

Повідомлення ЛенаЧ » 29 грудня 2018, 03:16

vika22 написав:Не смішіть. Без паспорта або документа що посвідчує особу - не пускають і фейс- контроль діти проходять до 5 разів. Як що є якісь сумніви - щодо особи або документа- запрошуються уповноважена особа і керівник пункту тестування та громадські спостерігачі. Я на ЗНО з першого року проведення. Чи Ви думаєте що це усе так, розмови?

Написала в личку, но потом удалила. Всё-таки это не мой секрет и разглашать его я не могу.
Но то, что такое может быть, это факт
Аватар користувача
ЛенаЧ
 
Повідомлень: 20793
З нами з: 18 грудня 2008, 00:13
Звідки: Юбилейный О97517924О
Репутация: 2024

Повідомлення vika22 » 29 грудня 2018, 09:16

Просто у ЗНО задіяна куча людей не знайомих між собою і домовитися - я навіть не бачу механізма на якому етапі це можливо. І що дитина пройшла кучу перевірок і ніхто не побачив підміниу - чудо. Бачила різні ситуаціі і комічні і не дуже... Написала із свого багаторічного досвіду.
Аватар користувача
vika22
 
Повідомлень: 5534
З нами з: 06 січня 2011, 12:23
Репутация: 503

Re: Re:

Повідомлення Маришка » 29 грудня 2018, 09:25

ЛЕНТОЧКА777 написав:я не розумію чому і за що вам Абідно? бо в неї 10 а вона знає максимум на 7? вам така оцінка потрібна? дайте в першу чергу для себе відповідь :? якщо так, то знаєте як вирішується, якщо ні, то для чого ці заморочки)))
на рахунок несправедливості, то її в житті багато ще буде, ви ж доросла людина, а пишете реально як дитина :roll:


підтримую
мені коли дитина розказує про такі випадки - я кажу, що треба перш за все дивитися на себе і чого ти чекаєш - оцінки чи знання.... і зрештою дійсно бувають ще й не такі несправедливості в житті, знову ж таки пояснювати - що не всі чесні і т.д., але це не означає що треба брати приклад з таких людей.... врешті решт кожен відповідає за свої слова і вчинки САМ :idea: (але тут нюанс, що я не наказую дитину за погані оцінки :roll: , що заробила те і має)

п.с. в мене теж таких ситуацій було купа в школі, ну і що.... зате в мене були знання, я в універі добре вчилась і ніколи мене ніхто на роботу ніде не "впихував", не боялась рухатись вперед, змогти забезпечити себе самій :roll:
Аватар користувача
Маришка
 
Повідомлень: 11204
З нами з: 02 січня 2011, 20:28
Звідки: Костопіль
Репутация: 422

Re:

Повідомлення Маришка » 29 грудня 2018, 09:27

vika22 написав:Просто у ЗНО задіяна куча людей не знайомих між собою і домовитися - я навіть не бачу механізма на якому етапі це можливо. І що дитина пройшла кучу перевірок і ніхто не побачив підміниу - чудо. Бачила різні ситуаціі і комічні і не дуже... Написала із свого багаторічного досвіду.


ой, я в нашій країні не здивуюсь нічому
просто для чого такий цирк? :D якщо батьки таке можуть "порішунькати" - то вже значить там план на все життя склали, яка вже різниця, які оцінки :oops:
Аватар користувача
Маришка
 
Повідомлень: 11204
З нами з: 02 січня 2011, 20:28
Звідки: Костопіль
Репутация: 422

Повідомлення Лапушка » 29 грудня 2018, 12:40

Ой, зі мною вчились в універі такі дівчулі, які українською по складам читали, пальцем водили, це на третьому курсі).
Захищали диплома англійською, при закритих дверях, щоб ніхто не чув не бачив, в ітозі червоний диплом, зараз викладають в кращих школах Рівного).
Й це не одна дама.)
Зараз їм під сорок, вже поважні вчительки)), майже двадцять років стажу).
За них рішунькали, й вони рішунькають, приємствєнність поколінь, так сказати)).
Аватар користувача
Лапушка
 
Повідомлень: 12282
З нами з: 18 квітня 2010, 15:29
Звідки: ТАРО. О5о148899о
Репутация: 127

Re: Re:

Повідомлення МуленРуж » 29 грудня 2018, 13:25

ЛенаЧ написав:
vika22 написав:Не смішіть. Без паспорта або документа що посвідчує особу - не пускають і фейс- контроль діти проходять до 5 разів. Як що є якісь сумніви - щодо особи або документа- запрошуються уповноважена особа і керівник пункту тестування та громадські спостерігачі. Я на ЗНО з першого року проведення. Чи Ви думаєте що це усе так, розмови?

Написала в личку, но потом удалила. Всё-таки это не мой секрет и разглашать его я не могу.
Но то, что такое может быть, это факт

Рішається зно, рішається...
Аватар користувача
МуленРуж
 
Повідомлень: 10517
З нами з: 23 лютого 2009, 17:24
Звідки: Північний (Арсен),Наталка
Репутация: 267

Re: Re:

Повідомлення olyavolya » 29 грудня 2018, 14:01

dinamovka написав:
olyavolya написав:я би пішла до вчительки. задала б запитання у вайбері/на батьківських зборах. Якщо що пішла б до завуча.

З якими вимогами?

а чого вимогами? попросила би пояснити чи точно був факт і якщо був то чому, що дітей після контрольної вигнали з класу, а одна дитина залишилася і т.д.
olyavolya
 
Повідомлень: 5742
З нами з: 28 липня 2012, 13:51
Репутация: 101

Re: Re:

Повідомлення ЛЕНТОЧКА777 » 29 грудня 2018, 14:56

olyavolya написав:
dinamovka написав:
olyavolya написав:я би пішла до вчительки. задала б запитання у вайбері/на батьківських зборах. Якщо що пішла б до завуча.

З якими вимогами?

а чого вимогами? попросила би пояснити чи точно був факт і якщо був то чому, що дітей після контрольної вигнали з класу, а одна дитина залишилася і т.д.

то вам би пояснили, що нічого такого не було, що або ви щось не так зрозуміли, або ваша дитина, і ніхто нікого не виганяв , просто урок скінчився і попросили звільнити клас для провітрювання чи щось типу такого... 8-) варіантів безліч))
Востаннє редагувалось ЛЕНТОЧКА777 в 29 грудня 2018, 14:58, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
ЛЕНТОЧКА777
 
Повідомлень: 7717
З нами з: 11 квітня 2014, 03:13
Репутация: 584

Повідомлення dinamovka » 29 грудня 2018, 14:57

Перерва була, от і відправили на перерву. Одна залишилась - бо вона плакала, стрес в неї, вчителька допомогла заспокоїтись, не залишати ж дитину в такому стані одну.
Я чому спитала, Ви мотиви то написали, та результат буде прямо пропорційний. І імовірніше, що дитина зробить висновки протилежні мотивам.
Аватар користувача
dinamovka
 
Повідомлень: 5094
З нами з: 22 серпня 2013, 11:52
Звідки: Ясениничі
Репутация: 75

Re: Re:

Повідомлення dinamovka » 29 грудня 2018, 15:02

Маришка написав:
vika22 написав:Просто у ЗНО задіяна куча людей не знайомих між собою і домовитися - я навіть не бачу механізма на якому етапі це можливо. І що дитина пройшла кучу перевірок і ніхто не побачив підміниу - чудо. Бачила різні ситуаціі і комічні і не дуже... Написала із свого багаторічного досвіду.


ой, я в нашій країні не здивуюсь нічому
просто для чого такий цирк? :D якщо батьки таке можуть "порішунькати" - то вже значить там план на все життя склали, яка вже різниця, які оцінки :oops:

Суттєва різниця. Високий бал - державне навчання. Порішать дешевше, ніж платити за приватну освіту.
Якщо порішуньки важливі, значить дорожка підготовлена, і корочка таки для неї треба.
Аватар користувача
dinamovka
 
Повідомлень: 5094
З нами з: 22 серпня 2013, 11:52
Звідки: Ясениничі
Репутация: 75

Re: Re:

Повідомлення Маришка » 29 грудня 2018, 15:09

dinamovka написав:Суттєва різниця. Високий бал - державне навчання. Порішать дешевше, ніж платити за приватну освіту.
Якщо порішуньки важливі, значить дорожка підготовлена, і корочка таки для неї треба.


хз - раніше щоб "порішунькати" державне місце було майже те саме, що заплатити за 5 років :mrgreen: + платиш за екзамени, щоб не було знову ж таки низького балу і не зняли тебе з бюджету)))) інколи дешевше просто вчитись на платному і геморою менше.... але то такоє, ліричні відступи((( видно "ідейні" батьки
Аватар користувача
Маришка
 
Повідомлень: 11204
З нами з: 02 січня 2011, 20:28
Звідки: Костопіль
Репутация: 422

Re: Re:

Повідомлення olyavolya » 29 грудня 2018, 15:14

ЛЕНТОЧКА777 написав:то вам би пояснили, що нічого такого не було, що або ви щось не так зрозуміли, або ваша дитина, і ніхто нікого не виганяв , просто урок скінчився і попросили звільнити клас для провітрювання чи щось типу такого... 8-) варіантів безліч))


ну от хай ці безліч варантів і розказують. а далі по розмові буде видно.
olyavolya
 
Повідомлень: 5742
З нами з: 28 липня 2012, 13:51
Репутация: 101

Re:

Повідомлення olyavolya » 29 грудня 2018, 15:16

dinamovka написав:Перерва була, от і відправили на перерву. Одна залишилась - бо вона плакала, стрес в неї, вчителька допомогла заспокоїтись, не залишати ж дитину в такому стані одну.
Я чому спитала, Ви мотиви то написали, та результат буде прямо пропорційний. І імовірніше, що дитина зробить висновки протилежні мотивам.

а чого результат буде зворотнім? Зворотнім до чого? я, якщо чесно не зрозуміла.
olyavolya
 
Повідомлень: 5742
З нами з: 28 липня 2012, 13:51
Репутация: 101

Re: Re:

Повідомлення dinamovka » 29 грудня 2018, 16:33

olyavolya написав:
dinamovka написав:Перерва була, от і відправили на перерву. Одна залишилась - бо вона плакала, стрес в неї, вчителька допомогла заспокоїтись, не залишати ж дитину в такому стані одну.
Я чому спитала, Ви мотиви то написали, та результат буде прямо пропорційний. І імовірніше, що дитина зробить висновки протилежні мотивам.

а чого результат буде зворотнім? Зворотнім до чого? я, якщо чесно не зрозуміла.

olyavolya написав:я би пішла до вчительки. задала б запитання у вайбері/на батьківських зборах. Якщо що пішла б до завуча. І не заради оцінки.
А з-за того, що дитина плакала - щоб показати дитині:
1) є кому її захистити і підтримати в складній ситуації
2) якщо бачиш несправедливість - треба йти і добиватися справедливості.

Оля, я багато напишу, оскільки мені Ваша думка завжди імпонує, але така позиція здивувала і здається хибною, більше того - шкідливою.
Отож, щодо пошуку справедливості. Шукати потрібно тоді, коли доречно, і там, де її можно взяти. Я притримуюсь теорії, що дитину вчити потрібно тому, що в її дорослому житті їй знадобиться і допоможе. По замовчуванню ми всі розуміємо, що це не оцінки в шостому класі, і навіть не 50відсотків засвоєнного матеріалу. А вот така ситуація з дівчиною Мартою - для мене чуть лі одне з найголовнішого, з чого можно повчитись, що трапляється в дорослому житті, і з чим потрібно вміти ладнати. Уявімо такий собі кейс: молода амбітна прогресивна дівчина працює в чудовій команді з спільними цілями і напрямками розвитку, фірма має керівну ланку з 10спецов, які збираються за круглим столом і таорятть разом майбутнє фірми. Дівчина одна з 10. Вона любить свою роботу, її дохід її задовільняє. Завжди хочеться більше ніж маєш, але дохід її вище середнього і дає змогу жити не рахуючи кожну копійку при розумному підході. Раптом, випадково дізнається, що дохід її співробітниці Марти, одної з 10 вищій в два рази. При тому що Марта не семі пядєй во лбу, і явний друшляк серед 10ти. З власного досвіду скажу, що така інфа це тест на стрессоустойчівость ще той, б'є по шарабану нормально. Сильні емоції таки, щодо обіди, недооцінки, несправедливості. Дохід який вчоора влаштовував, сьогодні здається знущанням. Варіанти дій:
А) зовнішнє ігнорування. Внутрішньо пережили, змирились, і далі витрачаємо свій, вже мізерний, дохід, взрощуємо тихо ненавість, на Марту, на шефа, на роботу, на великий список відповідальності і обовязків, на лицемірні корпоративи і відпочинки, і т.д.
Б) діємо, з позиції слабкого гравця. Йдемо на розмову. В розмові використовуємо аргументи порівняння з Мартою, та до цього стало відомо що не одна Марта вдвічі більше оцінена начальством, тож розказати що ти не гірша солодка замануха. Відповідь буде одна, - кожному по заслугам. Іздоровий адекватний керівник так чи інакше має лише одну відповідь. З різною подачею, обіцянками подумати, але одну. До нього прийшов слабкий, просити подачки, такоого хочеться лише пнуть, мало хто любить жаліти. Результат з пункту А + додається втрата авторитету в очах керівника.
В) діємо з позиції сильного. Йдемо на розмову. Повідомляє що потребує вищого доходу, викладає свої сильні сторони, нагадує про результати, окреслює вважність своєї персони в команді, малює перспективи, окреслює важливість мотивації, називає конкретну суму, яка потрібна для щастя. Результат - відчуття впевненості в собі, повага керівника, можливість отримати надбавку, перспектива майбутнього, нормальні відносини з Мартою і іншими, цікава робота і далі.
Вернемся в школу .
Захищати дитину з позиції слабкого хибний шлях. Які б мотиви вами не керували, та результата хорошого не буде. Що в той ситуації може зробити вчителька? Виправдатись, викрутитись, (якщо адекватна), нахамити (якщо неадекватна). Когда вору говорят что он вор, он юлит и отпирается до последнего. Зауч - если адекватен с вами в разговоре примет позицию поддержки, пожурит и пообещает повлиять. В разговоре с учителем скажет ну что ж ты так неаккуратно, больше так не делай. Учительница осознанно или нет, пополнит колонну "Март" еще одним ребенком. Мама добьется разве что поблажливости для своего, систему этим походом она не поменяет. Ребенок не дурак, все видит и понимаетт, да и отношения с однокласниками могутт подпортиться так же как у Марты. Вывод ребенка поямо пропорционален, как я и говорила. Лучше маме не говорить, она пойдет разбираться и сделает только хуже. Примеров такой позиции ребенка масса личных я думаю. Таких мам у каждого второго из нас было.
Прошу прощения, перешла на русский, бо отвлеклась от писанины а вернулась с мыслями на кацапском)
Аватар користувача
dinamovka
 
Повідомлень: 5094
З нами з: 22 серпня 2013, 11:52
Звідки: Ясениничі
Репутация: 75

Повідомлення dinamovka » 29 грудня 2018, 16:46

Я глубоко верю в то, что ребенок должен чувствовать за своей спиной поддержку и силу, он должен знать что за ним армия. Но армия сильная, мощная, результативная.
Нам мамам нужно учиться быть по-больше мудрыми, по-меньше эмоциональными. Как папы)
Для меня решение ситуации - это изменения угла обзора. Поменять взгляд ребенка, научить решать проблему самостоятельно, получать выгоду.
У ребенка шаблоны вруться, раньше для него учитель был мудрец, и его слово было иногда авторитетней мамыного, еще недавно было "вчителька казала так, а ти кажеш не правильно"
А тут вдруг учительница обычный человек.
А люди разные, глупые, умные, адеватные и нет, честные или грязноватенькие, с принципами и без, белые-черные-серобуро малиновые.
С ними живешь бок о бок, и от мира не убежишь. Какая цель ? Нашкодить Марте чтобы ее по заслугам оценили? не будет такого - порешали за нее, или это личная симпатия, или твои ошибочные предположения, но так тому и быть, у нее 10 и все. Ее пожалеть можно, что у нее мама не мудрая как твоя, и принципы в жизни гнилые у них. Хочешь свою оценку выше - есть путь. К учителю. Трудно найти смелость и решиться, но очень действенно, и если научиться то потом очень просто. Подойти и сказать, что я хочу ЗАРАБОТАТЬ больше, что мне для этого сделать. Помогите. Если надо, то мама может сходить вместе с ребенком. Постоять за спиной, как армия. Пока ребенок скажет заветные слова. И потренировать мама может, как говорить, и сценарии продолжения разыграть.
Аватар користувача
dinamovka
 
Повідомлень: 5094
З нами з: 22 серпня 2013, 11:52
Звідки: Ясениничі
Репутация: 75

Повідомлення dinamovka » 29 грудня 2018, 16:47

Меня проперло, извините) Я всё)))
Аватар користувача
dinamovka
 
Повідомлень: 5094
З нами з: 22 серпня 2013, 11:52
Звідки: Ясениничі
Репутация: 75

Повідомлення АннаП » 29 грудня 2018, 16:51

Мене в цій ситуації з вчителькою напрягає одне: чому ВСІ написали погано?! Отут би я питання задавала.
А з Мартою, так, школа жизні. Дінамовка правильний приклад навела. Он, в армії плюгавельний офіцерішка 22 рочків, з необсохшим молоком може командувати взводом, ротою, батальоном. Бо мама з татом порішали
Аватар користувача
АннаП
 
Повідомлень: 5938
З нами з: 20 січня 2013, 21:03
Звідки: Проспект Миру
Репутация: 593

Re:

Повідомлення kazokcana » 29 грудня 2018, 17:13

Афіна2018 написав:з тих пір погано відношусь до дітей вчителів, заучів і директорів :))

Не всі вчителі, заступники і директори, а також їх діти однакові
Востаннє редагувалось kazokcana в 29 грудня 2018, 17:20, всього редагувалось 1 раз.
kazokcana
 
Повідомлень: 813
З нами з: 14 серпня 2016, 14:40
Репутация: 101

Re: Re:

Повідомлення kazokcana » 29 грудня 2018, 17:19

[/quote]Я дочка колишнього вчителя, і ще й мама працювала в школі - секретарем, це як кому повезе - з мене і сестер, "спрос" був більший, щоб тата не позорили ;) :? Ух не веселий час був, то я сама після 9 класу в іншу школу перевелася :([/quote]
Повністю підтримую. У мене теж син ледве витримав провчитися до 9 класу. А доньку вже після 7 класу сама забрала. Не хочу, щоб вони відчували на собі те клеймо"вчительська дитина". А їм завжди більше всіх дістається. Хоча теж траплялися вчителі такі, що при кількох класах учнів казали фразу: "Я тут працюю, і школу ти закінчиш з медаллю". Правда, медалі не було, а та вчителька і нині у школі працює. А для автора посту порада: навчіть дитину, що оцінка -- це не головне. Головне--знання. ЗНО все покаже. Звичайно, я розумію, що вам як мамі серце за дитину болить.
kazokcana
 
Повідомлень: 813
З нами з: 14 серпня 2016, 14:40
Репутация: 101

Поперед.Далі

Повернутись до Суспільство, культура, розваги